ČOVJEK SE
DUHOVNO, TJELESNO, FIZIČKI,
ENERGETSKI, MATERIJALNO,
UZDIŽE I NAPREDUJE
KADA ČITA, PRIČA, SLUŠA,
RAZMIŠLJA SRCEM, S LJUBAVLJU,
O BOŽIJIM STVARANJIMA, DJELOVANJU
I NAMJERAMA SA ČOVJEKOM NA ZEMLJI

duhovnaizgradnja.com forum

posjetite i sajt Duhovna izgradnja

Ovo je forum javnog karaktera i na njemu svako može da iznosi svoja razmišljanja koja su u skladu sa pravilima foruma, ali autori sajta ne stoje iza pisanja drugih učesnika

Danas je 20 Feb 2018, 12:40

Sva vremena su u UTC + 1 sat

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Crna magija
PostPoslato: 01 Maj 2011, 14:32 
Autor sajta
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2010, 22:51
Mogu naravno da mogu, ali za čovjeka koji se uzda u Tvorca, Tvorac daje završnu riječ. Ipak je sve u njegovim rukama i dobro i zlo. Opet naglašavam otvorenost i iskrenost prema Tvorcu je ta veza koja je ključna.

Vrh
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Crna magija
PostPoslato: 09 Maj 2011, 08:46 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Apr 2011, 06:16
Ja sam drugi deo zime više izučavao ovu stvar magije, surfao...itd, pa ono što sam našao me zadovoljilo.

Treba paziti, jer On kontrolira sve i ništa se ne odvija bez Njegove volje, tako sam našao da drugi kažu, a nešto tako stoji i u Kur'anu.

Na jednom mjestu kaže ''Kad čovjek počne učiti Kur'an, Mi oko njega napravimo zastor i niko mu ništa ne može'', dakle otrežnjenje.

Ali dobro, prema tome na koga se djeluje crnom magijom. I zašto crna, to je magija moguće ispravke nekoga, jer nekoga treba udariti da bi bio bolji, zato se možda i dešava. Zašto bi ovakvom ili onakvom magijom nešto činio? Pa ti nazovi crno-belo, ali je sivo.

Ako neko deluje magijom, On to zna.

Čak ako On to odobrava, to znači da On to i radi, pa može doći do zabune.

Ja sam doživio iskustvo u komu sam mislio da je neko delovao, ali sam ustanovio da tako djeluje sistem u svemiru, da On to tako kako hoće i u sadejstvu sa ovim ili onim silama, jer On sve sile uzdi, i ove i one, pa kad se nekomu šta zadesi neka si misli zašto, očito je sam kriv u nečemu, pa ga zadesilo da ga ispravi ili čak ne to da ga zabuni, da mu se kaže, jer ni Bog ne dolazi da priča kao čovjek sa čovjekom, On ne obrazlaže, možete misliti npr. uh eno ga crni duh, a gle to je Glava lično. Zašto bi taj razgovor bio kao čovjek sa čovjekom, kad je Bog duh. Dakle razgovor, ukazivanja mogu biti različita, crno, belo, siva.

Vrh
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 1 sat