ČOVJEK SE
DUHOVNO, TJELESNO, FIZIČKI,
ENERGETSKI, MATERIJALNO,
UZDIŽE I NAPREDUJE
KADA ČITA, PRIČA, SLUŠA,
RAZMIŠLJA SRCEM, S LJUBAVLJU,
O BOŽIJIM STVARANJIMA, DJELOVANJU
I NAMJERAMA SA ČOVJEKOM NA ZEMLJI

duhovnaizgradnja.com forum

posjetite i sajt Duhovna izgradnja

Ovo je forum javnog karaktera i na njemu svako može da iznosi svoja razmišljanja koja su u skladu sa pravilima foruma, ali autori sajta ne stoje iza pisanja drugih učesnika

Danas je 27 Apr 2018, 07:48

Sva vremena su u UTC + 1 sat

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 52 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Snovi
PostPoslato: 14 Dec 2011, 10:43 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Apr 2011, 06:16
Čudno da ova tema ne postoji.

Evo jedne slike iz sna jutros, mada san ništa ne znači mi.
Ispred mene Kozara, i to onako kao kad je gledate, dakle vidi se panorama i to noću od Kozarca do Ivanjske, i pojaviše se čak tri mjeseca čini mi se kao zemlja nešto, i to veći od mjeseca, dakle ne kao mjesec da ima teren već kao zemlja izvana. Htjedoh to uslikati, ali naiđoše oblaci i probudih se.
Interesantno je da je iza mene bio Ostrog nad kime je bio svečani vatromet kao da je Nova Godina i slično i sve to noću.
A ja stajah između toga sa majkom koja inaće ništa ne vjeruje dok ne vidi, a i kad vidi.

Poslednji put menjao Ponirski dana 23 Feb 2012, 19:58, izmenjena samo jedanput

Vrh
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Snovi
PostPoslato: 14 Dec 2011, 11:06 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2010, 11:16
Adil je napisao:
Htjedoh to uslikati, ali naiđoše oblaci i probudih se.

Interesanto da u zadnje vrijeme dosta ljudi kad nesto usanja, pogotovo to nesto na nebu, zeli da uslika, a obicno ne uspije slika. :D To samo moze da znaci da nam nasa danasnja tehnologija nece mnogo pomoci kad se nebesa probude i kad se na javi ukazu znaci na nebu. Tako ja mislim. :)

huhu.. Mjesec! I ja sam sanjala Mjesec neko vece , kao sto vec napisah na forumu. I to- pomracenje Mjeseca! I inace u zadnje vrijeme cesto sanjam kao da je noc. Pa zvijezde na nebu, NLO obavezno ...

Vrh
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 23 Feb 2012, 19:34 

Pridružio se: 22 Feb 2012, 20:49
Adil je napisao:
Evo jedne slike iz sna jutros, mada san ništa ne znači mi.

Ipak mislim da ti znači mnogo više nego što pretpostavljaš.
Uzgred ništa nije slučajno, kao ni tvoje otvaranje teme upravo sa ovim snom. Bilo bi idvno da si makar jedan mjesec dohvatio rukom.

Obožavam da sanjam, da slušam nečije snove...

Skoro sam sanjao jedan veoma čudan san.

Naime, idem pored nekog starog kamenog zida. Uz njega vodi uska popločana stazica. Tu je nekada bilo neko drevno svetilište i vlada neka čudna 'divlja' magija, zaista sve djeluje kao da je neko sveto mjesto. Gledajući zid tada vidim da iz skoro svakog kamena izvire nečije lice i kao nešto govore.
Nečujem ih baš najjasnije. Na kraju zida je veliki kameni tron, odlazim i sjedam na njega. Neka žena prilazi i želi d aprođe sa tom stazom. Shvatam da ona nije svjesna magije koja vlada tu,kao i da ne vidi lica koja izviru iz zida.
Obraćam joj se i govorim joj da se vrati i da ima drugi put da ode tamo gdje je naumila, ona staje i gleda me. Izgleda kao da je indijka ili tako nešto, ima šarenu maramu koja joj pokriva glavu u rukama nosi krčag sa vodom.

Vrh
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 13 Mar 2012, 17:56 
Korisnikov avatar

Nočas tj. jutros sanjao sam san o Iranu, i ratu i da sam tamo. Slika koju sam vidio je izrazito jaka. Naravno to je samo san, ali u njemu sam vidio izrazito jaku Iransku armiju, vidio sam topove, a vidio sam i američke brodove i pat poziciju.

Kasnije nešto razmišljam, u pozadini Irana su Kina i Rusija, sve mi to djeluje mnogo jako gledajući te zemlje, i kompletan islamski svijet povezan sa budizmom i pravoslavljem.

Rado bih prorekao, ali čini mi se u buduće vrijeme da će se udariti u američko zapadnoevroski savez, i prognoziram da će amerika biti razdjeljena u budučnosti na crnački jug, i hispanski jugozapad, pazite njih ima tamo 100 miliona.

Kad bi se mene pitalo zalagao bih se za to za konačno udaranje u taj zapadni svijet, da ga se što više smanji, ali mudro.

U tom cilju Una i Sava bi bile granica sa EU, a mi bismo bili u nekom savezu istočnih zemalja, povezanih što islamskim što pravoslavnim elementima.

Vrh
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 13 Mar 2012, 19:36 
Korisnikov avatar

Bitno je pripadati Bogu, a ne ljudima tj. zemljama. Bez obzia na zemaljske uvjete, jer imaju duhovni uvjeti.

Vrh
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 13 Mar 2012, 19:53 
Korisnikov avatar

Adil je napisao:
Nočas tj. jutros sanjao sam san o Iranu, i ratu i da sam tamo. Slika koju sam vidio je izrazito jaka. Naravno to je samo san, ali u njemu sam vidio izrazito jaku Iransku armiju, vidio sam topove, a vidio sam i američke brodove i pat poziciju.

Nedavno sam i ja ovo isto sanjala. Ali u malo neobicnom izdanju (kao i obicno). Nalazim se u mracnoj sobi, na sred sobe sto osveteljen, na stolu karta Bliskog Istoka, jasno se vidi Iran.. odjednom se odnekud pojavise male figurice vojnika, letjelica.... koje predstavljaju USA - americku vojsku koji napadaju Iran... s druge strane dolazi Kina i Rusija i brani Iran. Sve je nekako kao da se radi o nekoj igri, ali nimalo bezazlena... agresija i uzas su realni i osjecaju se ....
Malo sam opterecena ovim. U zadnje vrijeme cesto citam vijesti i zamara me trenutna situacija u svijetu. Mozda sam i zbog toga imala takav san. A mozda je i kod tebe isti slucaj. Previse razmisljas o tome kao i ja, sve to ide u podsvijest.

Mucno je trenutno stanje u svijetu. Covjek samo pozeli ili da ne bude dio ove price ili da samo zatvori oci i usi da nista ne vidi i ne cuje... nista od ovoga... sve dok ne prestane..ako ikad i prestane...

Vrh
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 13 Mar 2012, 19:58 
Korisnikov avatar

Vrh
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 13 Mar 2012, 19:59 
Korisnikov avatar

Mučno je što zapad radi 20g, mislim i znam - iće nabolje za nas. Iako izdajnički naši narodi to i nisu zaslužili, jer su daleko gori od domaćih izdajnika iz 2 svj. rata, strahovito

Vrh
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 07 Apr 2012, 16:30 
Korisnikov avatar

Sta bi moglo da znaci/predstavlja kad se u snu vrijeme zaustavi... ono- kad se sve zaustavi tj. zaledi (ljudi, auta...) a ti stojis i gledas sta se zbiva... ?

Vrh
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 07 Apr 2012, 17:26 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 01:12
Malo informacija, samo to?

Vrh
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 52 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat