ČOVJEK SE
DUHOVNO, TJELESNO, FIZIČKI,
ENERGETSKI, MATERIJALNO,
UZDIŽE I NAPREDUJE
KADA ČITA, PRIČA, SLUŠA,
RAZMIŠLJA SRCEM, S LJUBAVLJU,
O BOŽIJIM STVARANJIMA, DJELOVANJU
I NAMJERAMA SA ČOVJEKOM NA ZEMLJI

duhovnaizgradnja.com forum

posjetite i sajt Duhovna izgradnja

Ovo je forum javnog karaktera i na njemu svako može da iznosi svoja razmišljanja koja su u skladu sa pravilima foruma, ali autori sajta ne stoje iza pisanja drugih učesnika

Danas je 27 Maj 2018, 14:56

Sva vremena su u UTC + 1 sat

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 32 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4
Autoru Poruka
PostPoslato: 01 Mar 2013, 11:02 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Apr 2011, 06:16
Apsolutno.

Poslednji Zakon kaže:

Kur'an
24. 30. Reci vjernicima neka obore poglede svoje i neka vode brigu o stidnim mjestima svojim; to im je bolje, jer Allah, uistinu, zna ono što oni rade.
24. 31. A reci vjernicama neka obore poglede svoje i neka vode brigu o stidnim mjestima svojim; i neka ne dozvole da se od ukrasa njihovih vidi išta osim onoga što je ionako spoljašnje, i neka vela svoja spuste na grudi svoje; neka ukrase svoje ne pokazuju drugima, to mogu samo muževima svojim, ili očevima svojim, ili očevima muževa svojih, ili sinovima svojim, ili sinovima muževa svojih, ili braći svojoj ili sinovima braće svoje, ili sinovima sestara svojih, ili prijateljicama svojim, ili robinjama svojim, ili muškarcima kojima nisu potrebne žene, ili djeci koja još ne znaju koja su stidna mjesta žena; i neka ne udaraju nogama svojim da bi se čuo zveket nakita njihova koji pokrivaju. I svi se Allahu pokajte, o vjernici, da biste postigli ono što želite.

Vrh
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 17 Mar 2013, 21:52 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2010, 11:16
Mnogo mi se svidja Gruzijska tradicionalna nosnja

https://www.youtube.com/watch?v=P6YZh70Hryo

Nesto interesantno mi se desava zadnjih par dana. Skoro sam naletila na jedan plakat sa gruzijskom zastavom (bilo je jos i drugih zastava ali mi je ona jedina zapala za oko). Mnogo mi se svidjela zastava ali se nikako sjetiti kojoj drzavi pripada. I sve 'bas cu pogledati' pa mi se omakne i ne pogledam da viidm kome pripada. I tako vec danima, a cesto puta na dan se sjetim te zastave ali nikako da ugrabim trenutak da vidim cija je.
I eto danas naletih na jedan divan gruzijski nastup i sad na ovaj video i vidim zastavu i rekoh "TO JE TO!"
Pozabavicu se malo Gruzijom naredno vrijeme. Tako to inace kod mene ide, ako se neko vrijeme ne mogu otarasiti jedne teme onda je kranje vrijeme da se pozabavim time. :D :)

Zastava
Spoiler:
Slika

Vrh
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 32 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4

Sva vremena su u UTC + 1 sat